Футбол: чемпіонат Європи U21
"Дуже потужний колектив". Дмитро Криськів — про чвертьфінал молодіжного Євро та пошук слабких місць збірної Франції

. Дмитро Криськів у складі України U21. Фото: УАФ

За місце у півфіналі Україна боротиметься 2 липня.

Молодіжна збірна України продовжить виступи на футбольному Євро-2023 у чвертьфіналі. Суперником команди Руслана Ротаня в неділю, 2 липня, стане Франція.

Французи стали однією з двох команд на Євро (після Англії), які пройшли груповий раунд з максимальним доробком у дев'ять очок, та посіли перше місце в таблиці квартету D.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Євро-2023 U21 з футболу в Україні. Дивіться усі матчі наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Чернігів тощо).

Дев'ять очок у групі могла здобувати й Україна. Але на останніх хвилинах заключного туру втратила перемогу над Іспанією (2:2), яку пропустила на першу сходинку.

Попри прикрий підсумок матчу з іспанцями, основний хавбек української "молодіжки" Дмитро Криськів позитивно оцінив результати в групі.

"Ми провели дійсно дуже хороший груповий етап, тож я вірю в наші сили. Для нашої команди це не стало якимсь сюрпризом — це те, для чого ми працювали", — цитує Криськіва Українська асоціація футболу.

З Францією підопічні Ротаня вже зустрічалися у кваліфікації Євро-2023. Здобувши одне очко після результативної нічиєї (3:3), іншу очну зустріч українці програли із розгромним рахунком 0:5.

"У відбірковому циклі ми нещодавно зустрічалися з Францією. Тоді були поразка й нічия, тож сподіваюся, що перемога попереду", — додає Дмитро.

"Це дуже сильна команда з якісними гравцями. Ми добре знаємо її склад, тому будемо готуватися, шукати слабкі місця французів. Дійсно, дуже потужний колектив там зібрався з індивідуально сильними виконавцями".

• Криськів виходив у старті на всі три матчі групового раунду Євро-2023. Тричі був замінений в другому таймі.
  • Україна вперше зіграє у чвертьфіналі молодіжного Євро. У 2006 році після перемоги в групі "синьо-жовті" пройшли одразу до півфіналу.
  • Франція вигравала молодіжне Євро у 1988 році. Відтоді тричі здобувала "бронзу" (востаннє — 2019 року) та одного разу — "срібло" (2002).
  • Переможець пари Франція — Україна у півфіналі вийде на сильнішу з команд у матчі Іспанії та Швейцарії.