У Чернігові погасили нову поштову марку присвячену ГУР

У Чернігові погасили нову поштову марку присвячену ГУР

Доповнено
У Чернігові погасили нову поштову марку присвячену ГУР
ФОТО: Суспільне Чернігів

30 червня у Чернігові погасили нову поштову марку присвячену українській розвідці. Її презентували у річницю звільнення острова Зміїний. Гроші з придбання марки підуть на придбання морського дрона. Про це Суспільному розповіла директорка Чернігівської філії "Укрпошти" Олена Дорошенко.

"30 червня, в цей день звільнили острів Зміїний від російської окупації. І саме тому марка присвячена ГУР Міністерства оборони України, це другий випуск серії «Слава оборони і безпеки України». Марка благодійна, у блок входить п'ять марок, а разом блок коштує 150 гривень і сім гривень. З кожної марки вони йдуть на благодійність. Таким чином «Укрпошта» хоче зібрати гроші на морський дрон".
Марка присвячена ГУР
Марка присвячена ГУР. ФОТО: Суспільне Чернігів

Тираж поштової марки – 1 075 000 примірників. Кількість марок в аркуші – 5+1 купон. До марки випущено також конверт "Перший день" — немаркований художній конверт та художню картку.

"Прийшов зробити ось такий конверт першого дня, бо таких марок дуже мало по всьому світу і їх купують. У мене всі марки військового часу є", — розповів військовослужбовець ЗСУ Володимир.

Військовослужбовець ЗСУ Володимир
Військовослужбовець ЗСУ Володимир. ФОТО: Суспільне Чернігів

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок