Ремонт мосту через Сулу у Градизькій ТГ на Полтавщині: що відомо

Ремонт мосту через Сулу у Градизькій ТГ на Полтавщині: що відомо

Міст через Сулу Кременчуцький район
Міст через Сулу. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області

Поблизу села Липове Кременчуцького району триває капітальний ремонт мосту. Рух транспортом нині закритий. Про це розповіла Суспільному речниця Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області Юлія Ткаченко.

За її словами, нині будівельники очікують на надходження матеріалів для завершення ремонту мосту. Зокрема, не вистачає гідроізоляційної системи.це високоефективне зносостійке та антислизьке покриття для мостових настилів Через це роботи на цій ділянці тимчасово призупинені.

Ремонт мосту через Сулу у Градизькій ТГ на Полтавщині
Ремонт мосту через Сулу у Градизькій ТГ на Полтавщині. Фото: Укравтодор

На мосту, зокрема вже повністю замінили сталезалізобетонну конструкцію мосту та встановили новий сталевий прогон. Також ширина мосту збільшилася з 6 до 9 метрів, повідомила Юлія Ткаченко.

Якщо буде фінансування та відповідна безпекова ситуація, то проїзд для автівок планують забезпечити до кінця 2023-го року, додала Ткаченко.

Що відомо про будівництво мосту через Сулу у Кременчуцькому районі

Реконструкцію прогону споруди, згідно з тендерною документацією, розпочали 2018-го року, а капітальний ремонт – 2021-го. З лютого до листопада 2022-го року роботи призупинили через повномасштабне російське вторгнення в Україну. Вартість капремонту складає понад 350 мільйонів гривень.

Міст сполучатиме Київську, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську та Дніпропетровську області. Попередній міст на річці Сула збудували 1962-го року. Його повна довжина – 214 метрів.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок