У Хмельницькому оголосили тендер на будівництво моста

У Хмельницькому оголосили тендер на будівництво моста

У Хмельницькому оголосили тендер на будівництво моста
Міст, який сполучає мікрорайон Гречани й Олешин, 27 червня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

Служба місцевих автодоріг Хмельниччини оголосила тендер на будівництво мосту через Південний Буг, який сполучатиме мікрорайон Гречани з Олешином. Відповідна інформація з'явилась 28 червня на "Prozorro." Вартість робіт оцінено у понад 107, 4 мільйони гривень.

Для пішоходів, на час зведення моста, підрядник має збудувати тимчасовий міст. Усі роботи, згідно з тендером, планують завершити до 31 жовтня 2024 року.

Аукціон із визначення переможця тендеру відбудеться 7 липня 2023 року.

Що відомо про міст, який сполучає мікрорайон Гречани й Олешин

  • Міст, який сполучає Олешин із Хмельницьким, в аварійному стані. Його збудували майже 60 років тому.
  • У 2021 році депутати Хмельницької міськради схвалили рішення будувати цей міст, у 2022 виготовили проєктно-кошторисну документацію, та повномасштабний напад Росії на Україну ці плани зруйнував. 22 червня на сесії міської ради депутати ухвалили рішення передати функцію замовника будівництва мосту службі місцевих доріг Хмельницької області.
  • Вартість будівництва 113 мільйонів гривень, каже виконувач обов’язків директора служби місцевих доріг Хмельниччини Владислав Фалюс. За його словами, фінансуватиметься об'єкт коштом субвенції з державного бюджету й місцевого бюджету за бюджетною програмою.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок