Подача заявок до "Гвардії наступу" триває, зокрема в "Хартію" — Музичук

Подача заявок до "Гвардії наступу" триває, зокрема в "Хартію" — Музичук

Подача заявок до "Гвардії наступу" триває, зокрема в "Хартію" — Музичук
Суспільне Черкаси

Подача заявок до "Гвардії наступу" триває, зокрема в "Хартію". Нині добровольці з цих гвардій проходять навчання та обороняють Україну на полі бою. Про це розповів в ефірі марафону "Єдині новини" речник Нацгвардії України Руслан Музичук.

За його словами, добровольці, які подавали заявку цієї весни і на початку червня, зараз проходять тренування та бойове злагодження. Водночас ті підрозділи, які були залучені до бойових дій, які виконували задачі по відбиттю атак на київському, чернігівському напрямках, зараз виконують задачі на сході та півдні України, де ведуться активні бойові дії.

"В деяких напрямках, на сході, зокрема, наші бійці ведуть як оборонні, так і наступальні дії. Зокрема, зараз Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський напрямки — це саме там, де намагається більше штурмувати ворог. Проте наші захисники, бригади, наші батальйони, які там залучені, утримують свої позиції", — розповів речник Нацгвардії.

Він додав, що підрозділи Нацгвардії залучені у контрнаступі на півдні України та мають просівання до кілометра.

"Зараз триває подача заявок (до Гвардії наступу — ред.), ті ж самі механізми подачі залишилися. Головне — можна подати через офіційний сайт в ці бригади. Кілька місяців тому ми говорили про формування нової бригади "Хартія". Вона наразі також формується", — розповів Музичук.

Нацгвардієць розповів, що у бригадах є багато вакансій, зокрема, що стосується підрозділів, де застосовують БПЛА, піхотних підрозділів, також потрібні водії бронемашин.

"Бажання і мотивація — ключові. Навіть, якщо немає місць в конкретному підрозділі, то є інші підрозділи, де можна виконувати аналогічні задачі, пройти таку підготовку — це перше. Друге, на що звертаємо увагу, щоб був елемент відбору, тому що потрібні воїни, які мають відповідну мотивацію. І тут не завжди питання у фізичній підготовці, бо є багато інших фахівців, які досить ефективно виконують задачі і нищать ворога", — підкреслює речник Нацгвардії.

На початок