У Дніпрі стартує чемпіонат України з веслування на байдарках та каное

З 30 липня по 2 серпня в Дніпрі, на Веслувальному каналі, відбудеться чемпіонат України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України Вячеслава Сорокіна.

Як повідомили в пресслужбі мерії Дніпра, це перший старт року та головний національний відбір на міжнародні змагання.

Ілюстраційне фото. Суспільне Полтава

Зокрема, у перший день змагань стануть відомі чемпіони України в чотирьох олімпійських видах програми: «байдарка-четвірка, 500 м» та в одиночках серед каноїстів та байдарочників.

Крім того, в цей день визначаться чемпіони в неолімпійських видах на дистанції 1000 м, зокрема, вперше, і серед жінок-каноїсток.

Родзинкою першого дня стануть заїзди змішаних екіпажів четвірок на дистанції 500 м в обох видах веслування.

Другий день розпочнеться з фінальних заїздів двійок на дистанції 1000 м, зокрема, також вперше, серед жіночих каное-двійок. Далі в програмі – змагання на дистанції 500 м.

У програмі третього дня «500-метрівки» каное-двійок та змішаних екіпажів-двійок. Далі – "200-метрівки". І в цей же день стануть відомі імена найкращих спринтерів країни.

Також в цей день відбудуться фінальні заїзди чемпіонату України з параканоеДисципліна на каное для спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

• У Миколаєві відбулись перші у 2020-му змагання з веслування на байдарках та каное.
  • У липні в Дніпрі пройшов чемпіонат України з академічного веслування серед молоді до 23 років. Під час змагань дніпровські спортсмени здобули 18 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей.