ЗСУ досягають тактичного прогресу у наступальних операціях на півдні та сході України — британська розвідка

ЗСУ досягають тактичного прогресу у наступальних операціях на півдні та сході України — британська розвідка

Український військовий у звільненому селі Благодатне, 16 червня 2023 рік
Український військовий біля Будинку культури у звільненому селі Благодатне, 16 червня 2023 рік. Фото: Anatolii Stepanov/AFP/Getty Images

Останніми днями Сили оборони України перегрупувалися та знову проводять великі наступальні операції на трьох основних напрямках на півдні та сході України.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії із посиланням на дані розвідки.

"Збройні сили України використовують досвід перших двох тижнів контрнаступу, щоб удосконалити тактику штурму глибокої, добре підготовленої російської оборони. Українські підрозділи поступово, але стабільно досягають тактичного прогресу на ключових напрямках", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що водночас у Луганській області армія РФ доклала значних зусиль для наступу на Серебрянський ліс поблизу Кремінної.

"Ймовірно, це відображає накази російського вищого керівництва переходити у наступ за будь-якої можливості. Росія досягла у цьому районі деяких успіхів, але українські Сили оборони завадили прориву", — зауважили у британській розвідці.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомляла, що східне угруповання військ 24 червня розпочало наступ на декількох напрямках одночасно.

На початок