Європейські ігри
Марина Бех-Романчук здобула друге "золото" України на командному Євро з легкої атлетики

. Марина Бех-Романчук. Фото: Getty Images

Заочна перемога українки в змаганнях з потрійного стрибка.

Марина Бех-Романчук принесла Україні четверту медаль Європейських ігор-2023 з легкої атлетики — "золото" в потрійному стрибку.

Свій старт у дисципліні Бех-Романчук провела в середу, 21 червня. Тоді спробою на 14.58 метра вона встановила найкращий результат у другому й третьому дивізіонах.

Розподіл медалей відбувався за підсумками змагань в елітному дивізіоні. Українка сходила на п'єдестал, якщо демонструвала кращі результати за спортсменок передостаннього змагального дня.

Тугба Данішмаз з Туреччини виграла змагання дивізіону зі стрибком на 14.16 метра, що гарантувало Бех-Романчук "золото" турніру. Натомість цьогорічна чемпіонка Європи в приміщенні стала другою в підсумковому заліку.

Європейські ігри. Потрійний стрибок (жінки) — загальний залік

1. Марина Бех-Романчук (Україна, другий дивізіон) — 14.58 метра
  2. Тугба Данішмаз (Туреччина, перший дивізіон) — 14.16
  3. Оттавія Честонаро (Італія, перший дивізіон) — 14.09

Медалі України в легкій атлетиці:

Що означає перемога Бех-Романчук

• Марина здобуває дебютне особисте "золото" Європейських ігор після "бронзи" стрибків у довжину 2019 року.
  • Перша золота медаль Бех-Романчук в сезоні-2023 в потрійному стрибку. Цього року українка здобувала в цій дисципліні одну срібну й три бронзові нагороди.
  • Друге "золото" виводить Україну на четверте проміжне місце в медальному заліку Європейських ігор у легкій атлетиці.