В Україні перевірять усіх військкомів — Зеленський

В Україні перевірять усіх військкомів — Зеленський

Президент Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський. Фото: пресслужба президента

Правоохоронці та НАЗК перевірять усіх військкомів в Україні. Причина раптової перевірки — купівля одеським військком нерухомості в Іспанії.

Про це за підсумками засідання Ставки Головнокомандувача 23 червня повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Дав термінове доручення Головкому Залужному негайно звільнити з посади, так би мовити, одеського "воєнкома" – начальника місцевого центру комплектування, про якого говорить вся наша країна", — йдеться у дописі Володимира Зеленського.

За словами президента також буде створено комісію для перевірки всіх українських військкомів.

"Під керівництвом першого заступника міністра оборони України генерала Павлюка разом із правоохоронним блоком та разом із НАЗК буде створено комісію для перевірки всіх військкомів в усіх регіонах України, щоб вони не ганьбили нашу державу і пам’ять героїв, які гинуть на фронті", — наголосив Володимир Зеленський.

Окрім цього на Ставці Головнокомандувача були розглянуті питання оборонно-наступальних операцій, постачання зброї, контрактів із партнерами й темпи зростання виробництва в українському оборонно-промисловому комплексі.

"Ми прийняли рішення про те, що буде утворено державну комісію на чолі із першим заступником міністра оборони, з правоохоронним блоком, із представником НАЗК, яка перевірить діяльність та майновий стан усіх військкомів та їхніх заступників", — заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Він додав, що одеського військкома Євгена Борисова буде звільнено з посади.

За даними розслідування "Української правди", під час повномасштабної війни Росії проти України родина військкома Євгена Борисова придбала на іспанському узбережжі нерухомості та автівок на кілька мільйонів доларів.

У Сухопутних військах ЗСУ відреагували на публікації про начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова. Коментар опублікували 23 червня на офіційній сторінці Сухопутних військ у Facebook. У ньому сказано, що інформацію про незаконне збагачення посадовця мають перевірити правоохоронні органи.

На початок