Зеленський висловив співчуття родинам рятувальників, яких у Херсоні обстріляли росіяни

Зеленський висловив співчуття родинам рятувальників, яких у Херсоні обстріляли росіяни

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення
Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 18 червня, фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні висловив співчуття родинам рятувальників, які 20 червня постраждали у Херсоні внаслідок обстрілу окупантів.

“Вони займалися ліквідацією наслідків російського теракту на Каховській ГЕС і були обстріляні російською ж артилерією. Вісім співробітників ДСНС були поранені, один, на жаль, загинув… Мої співчуття рідним та близьким! Українські воїни обовʼязково дадуть відповідь терористам на всю цю підлість”, — сказав Зеленський.

Він додав, що кожен такий російський удар, кожен російський теракт — це щоразу аргумент, що немає й не буде в окупантів ніяких шансів залишитись десь на українській землі.

“Вбивцям і терористам тут місця немає і ніколи не буде. Зараз наші воїни на Півдні, на Сході дуже активно знищують ворога, фізично очищуючи Україну. Так буде й надалі”, — сказав президент.

20 червня армія РФ обстріляла рятувальників, які розчищали мул у Херсоні. Один співробітник ДСНС загинув, восьмеро поранені. Як повідомили в прокуратурі, це сталось близько 13:30, коли рятувальники усували наслідки затоплення в одному з мікрорайонів міста.

На початок