У Херсоні рятувальники отримали чотири всюдиходи "Богун-2"

У Херсоні рятувальники отримали чотири всюдиходи "Богун-2"

У Херсоні рятувальники отримали чотири всюдиходи "Богун-2"
Херсон. Всюдиходи "Богун-2", які передали для роботи ДСНС, 17 червня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Херсонським рятувальникам передали чотири всюдиходи "Богун-2". Придбали їх за програмою UNITED24 "Допоможемо рятувальникам".

Цей транспорт пересувається по воді та по важкопрохідній місцевості і укомплектований усім необхідним для порятунку людей, допомоги і перевезення команд ДСНС. Придбані вони за кошти донорів та партнерів в межах збору "Допоможемо рятувальникам". Два всюдиходи за кошти клієнтів одного з банків, один – в рамках збору "Рятуємо всюди, де наші люди", який оголосила мережа автозаправних комплексів, на четверту машину зібрали українські фотографи Костянтин та Влада Ліберови.

У Херсоні рятувальники отримали чотири всюдиходи "Богун-2"
Херсон. Всюдихід "Богун-2", який отримали рятувальники, 17 червня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

"По воді вони можуть просуватись при будь-якому рівні. Вони ефективні, коли на них пливемо, коли ми не зупиняючись переїжджаємо і знову пливемо. Ми здійснювали евакуацію з Острова саме в 1-й день. З острова, переїжджаючи через міст і знов перепливаючи, наприклад, через площу, не міняючи автомобіль на човен. Зменшуючи час доставляння людей. Зрозуміло, що відбуваються обстріли. Тому вони ефективні. В нього можна завантажувати або брати з собою від 4 до 6-8 людей, в залежності від ваги. Тому ефективність цих автомобілів надзвичайна", розповів Суспільному голова ДСНС України Сергій Крук.

Крім всюдиходів херсонські рятувальники отримали човни, мотопомпи та рятувальне обладнання.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок