У Рівному попрощались з Олегом Андрущаком та Андрієм Ципруком

У Рівному попрощались з Олегом Андрущаком та Андрієм Ципруком

У Рівному попрощались з Олегом Андрущаком та Андрієм Ципруком
Олег Андрущак та Андрій Ципрук. Фото: міська рада

У Рівному 17 червня попрощались із двома загиблими бійцями: Олегом Андрущаком та Андрієм Ципруком. Обидва загинули під час артилерійського обстрілу під час виконання завдань у Запорізькій та Донецькій областях, повідомили у міськраді.

Олег Андрущак

Олег Андрущак народився у Казахстані. Коли йому було два роки, разом із батьками переїхав жити в Україну, у селище Мізоч. Там закінчив школу, пішов на строкову службу в армії, служив у прикордонних військах.

Згодом Олег переїхав до Рівного, тут познайомився зі своєю дружиною Іриною, у Рівному народилося двоє їх спільних синів — Антон та Павло. Чоловік займався будівництвом.

Після повномасштабного вторгнення Олег Андрущак двічі просився на війну добровольцем, водночас його просили почекати. На фронт його покликали у січні 2023 року.

8 червня 55-річний командир бойової машини, старший сержант Олег Андрущак загинув під час артилерійського обстрілу позицій в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

17 червня 2023 року Рівне попрощалось з Олегом Адрущаком та Андрієм Ципруком
Фото: обласний ТЦК та СП

Андрій Ципрук

Андрій Ципрук народився у Рівному. Закінчив Хмельницький національний університет за фахом “інженер-механік”. Працював менеджером на підприємстві, яке пов’язане з виготовленням та продажем залізобетонних конструкцій. Він не служив у армії, а коли отримав повістку — став на облік у військкомат, пройшов усі комісії. Кілька разів його просили чекати.

"Призвали на службу Андрія у Миколаєві — саме там у січні 2023 року перебував у відрядженні по роботі. Пройшов перше навчання військовій справі, отримав звання матроса, техніка повітряно-десантної служби. За тим навчався у Великій Британії, а коли повернувся — вирушив у найгарячіші точки", — йдеться в інформації міськради.

12 червня під час бойового зіткнення з російськими військами в районі населеного пункту Шахтарське Донецької області 31-річний Андрій Ципрук загинув під час артобстрілу.

Прощання у Рівному в суботу, 17 червня 2023 року
Фото: обласний ТЦК та СП

Поховали загиблих на кладовищі "Нове" у Рівному.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок