Рівненський Верес очолив колишній тренер Інгульця Сергій Лавриненко

Рівненський Верес очолив колишній тренер Інгульця Сергій Лавриненко

Офiцiйно
Рівненський Верес очолив колишній тренер Інгульця Сергій Лавриненко
Сергій Лавриненко. Фото: ФК Інгулець

Новим головним тренером футбольного клубу Верес з Рівного став колишній тренер Інгульця з Петрового Сергій Лавриненко. Його представили 15 червня під час прямої трансляції засідання наглядової ради клубу. Він на цій посаді замінить Юрія Вірта.

Зі слів президента Вереса Івана Надєїна, вели переговори з кількома кандидатами. Зрештою запропонували трирічний контракт саме Сергію Лавриненку. Він цю пропозицію прокоментував так:

“Для мене це висока оцінка, що мене запрошують у такий клуб. Я розумію, що мені буде дуже важко, але я готовий, у мене є сили, вміння, досвід. Я розумію, що зможу ФК Верес зробити ще сильнішим, і сподіваюсь, що підтримка вболівальників також буде”. Про цілі команди на сезон він зазначив таке: “Завдання, думаю, буде давати керівний склад. Щодо футболістів, яких ми хочемо запросити, то ми ведемо перемовини, але прізвище не називаємо, бо це може негативно вплинути на підписання контракту. Якщо ми в прямому етері скажемо прізвище, то зараз або ціна його зросте... Це буде некоректно”.

Він не виключив, що Верес підсилять деякі гравці ФК Інгулець. Також Сергій Лавриненко зазначив, що тренерський штаб наразі ще формується, поки прізвищ новий тренер також не називає.

Зі слів президента клубу Вереса Івана Надєїна, одним із завдань для команди, ймовірно, буде позиція клубу не нижче першої десятки у турнірній таблиці.

Сергій Лавриненко: що відомо про тренера

  • Провів більше шести років на чолі "Інгульця", який вивів до УПЛ та фіналу Кубка України сезону 2018/19.
  • Сумарно на чолі петрівського клубу провів 188 матчів, в яких здобув 76 перемог за 62 поразок.
  • У 2014-2016 роках очолював кропивницьку "Зірку", з якою виступав в елітному та другому українських дивізіонах.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок