У Чернігові можуть встановити модульні наземні укриття

У Чернігові можуть встановити модульні наземні укриття

У Чернігові можуть встановити модульні наземні укриття
ФОТО: gettyimages (Фото ілюстративне)

У Чернігові розглядають можливість встановлення модульних наземних укриттів. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Олександр Ломако під час наради 14 червня.

З його слів, на подібні укриття в Києві з міського бюджету виділили 300 мільйонів гривень. Їх планують встановлювати, зокрема, у школах і дитсадочках, де відсутні підземні сховища.

"Вони недешеві, по тих цінах, що я бачив, по КМДА. Це плюс-мінус мільйон за кожне укриття. Якщо є в них потреба і в інших районах, де немає іншої можливості — треба розглянути це питання".

Як уточнив у коментарі Суспільному Олександр Ломако, рішення про необхідність закупівлі таких укриттів ухвалюватиме міська комісія з питань ТЕБ на НС. Вона обстежить мікрорайони міста.

Олександр Ломако у залі Чернігівської міської ради
Олександр Ломако. ФОТО: Суспільне Чернігів

Їх можуть встановити у громадських місцях чи дошкільних закладах, де відсутні укриття. Для прикладу, у Чернігові через відсутність укриттів досі не працює Центральний парк культури й відпочинку. Також, зі слів Ломаки, у Чернігові планують промоніторити відвідуваність укриттів.

"Нам потрібно забезпечити моніторинг кількості, моніторинг відвідуваності укриттів, щоб розуміти, в яких районах, можливо є додаткова потреба, розуміти там, де дійсно спускається велика кількість людей, і там якісь роботи провести — зробити це першочергово. Там де людей немає, ну, очевидно, що з цим можна не поспішати. Але вести моніторинг людей, які під час тривог спускаються. Треба подумати, як це робити та забезпечити".

Дивіться у сюжеті:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок