Прикрився мандатом: суд оштрафував депутата з Хмельниччини за відстоювання інтересів доньки

Прикрився мандатом: суд оштрафував депутата з Хмельниччини за відстоювання інтересів доньки

Прикрився мандатом: суд оштрафував депутата з Хмельниччини за відстоювання інтересів доньки
Володимир Кондрук з колегою-депутаткою Іриною Шелепницькою у сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради. Фото: FB-сторінка Володимира Кондрука.

Депутата Кам’янець-Подільської міської ради Володимира Кондрука оштрафовано на 5,1 тисяч гривень за вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів. Вони полягали у тому, що депутат, згідно судового рішення, направив листа начальнику обласної поліції на бланку депутатського звернення в інтересах своєї малолітньої доньки.

Про це повідомляють журналісти Telegram-каналу "Інфозябра", які моніторять судові рішення.

"Протокол про адмінправопорушення склав департамент стратегічних розслідувань Нацполіції. Згідно з документом, 30 січня 2023 року депутат Кам'янець-Подільської міської ради Володимир Кондрук на бланку "Депутатське звернення" направив лист до начальника головного управління Нацполіції у Хмельницькій області в інтересах своєї малолітньої доньки. Однак уже 9 лютого обранець написав повторне звернення, у якому просив начальника поліції не розглядати будь-які звернення на депутатських бланках", — йдеться у повідомленні журналістів "Інфозябри".

За їхньою інформацією, суд з'ясував, що другий лист Кондрук відправив тоді, коли правоохоронці взялися перевіряти, чи є в його діях конфлікт інтересів.

"Суд наголосив, що Кондрук використав надане йому право на депутатське звернення з метою, яка не пов'язана зі здійсненням депутатської діяльності. Тож є очевидним вплив суперечності між приватним інтересом і службовими повноваженнями депутата", — повідомляє Telegram-канал "Інфозябра".

За інформацією журналістів "Інфозябри", суд визнав депутата Кам'янець-Подільської міської ради Володимира Кондрука винним у вчиненні дій в умовах реального конфлікту інтересів та оштрафував на 5100 гривень.

Володимир Кондрук в коментарі Суспільному сказав, що з рішенням суду не погоджується, вважає його незаконним, тому подав на нього апеляційну скаргу. Незабаром її має розглянути Хмельницький апеляційний суд.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок