Україна – срібний призер чемпіонату світу з сокки. У фіналі поступилися Казахстану в серії булітів

Збірна України із сокки. soccafederation.com

Відігралися з 0:2 в основний час, але програли по булітах.

Україна – віцечемпіон світу-2023 з сокки. У фінальному матчі Україна поступилася Казахстану в серії булітів.

Для обох збірних цей матч був другим за день. У ранковій програмі змагань Україна у півфіналі обіграла Хорватію – 1:0, а Казахстан після затяжної серії булітів вибив Мексику – 2:2 в основний час (5:4 за булітами).

Також команди зустрічалися між собою на стадії групового етапу: Україна перемогла Казахстан з рахунком 6:2.

Для України – це перший вихід до фіналу чемпіонату світу з сокки, а Казахстан вдруге поспіль грав на цій стадії (у 2022 поразка від Бразилії).

Фінал ЧС з сокки: як пройшов матч Україна – Казахстан

• Україна почала діяти першим номером на старті матчу, однак особливо гострих моментів в обох команд не було.
  • Упродовж п'яти хвилин всередині першого тайму Казахстан забив двічі – спершу на 10-й хвилині після подачі з кутового м'яч влетів у ворота України, а тоді на 14-й хвилині – казахи подвоїли перевагу після контратаки, 2:0 на їх користь.
  • На 18-й хвилині матчу Україна скоротила відставання – прямим ударом зі штрафного відзначився Мельник, 2:1 на користь Казахстану.
  • До кінця першого тайму в України було ще кілька дуже небезпечних моментів, але реалізувати їх не вдалося. Після першого тайму – 2:1 на користь Казахстану.
  • У другому таймі Україна продовжувала грати першим номером, але небезпеки біля воріт казахстанців було менше.
  • На 37-й хвилині Україні вдалося зрівняти рахунок: Андрій Мельник потужно пробив з далекої дистанції, воротарю Казахстану перекривали момент удару – 2:2.
  • Основний час матчу завершився з рахунком 2:2, переможця визначила серія булітів.
  • Серія булітів: перші удари – обидва нереалізовані, другі удари – Україна забила, треті удари – Казахстан забив, четверті удари – Казахстан забив.

Фінал ЧС-2023 з сокки: результат

Україна – Казахстан 2:2 (1:2 за булітами)

Казахстан уперше в історії став чемпіоном світу з сокки, "срібло" завоювала Україна, а "бронзу" – Мексика.

Як виступила Україна на ЧС-2023 з сокки

• Україна вдруге в історії виступала на чемпіонаті світу з сокки. У 2022 році збірна України дійшла до 1/4 фіналу, де програла Німеччині.
  • Груповий етап: три матчі, три перемоги, загальна різниця голів – 21:4.
  • У плей-оф Україна спершу обіграла Албанію (1/16) – 3:1, тоді Марокко (1/8) – 3:1, тоді Бразилію (1/4) – 1:1 (2:0 за булітами), а тоді Хорватію (1/2) – 1:0.
  • Україна закінчила виступ на чемпіонаті світу з найкращим результатом в історії – друге місце.