На фронті загинув депутат з Хмельниччини

На фронті загинув депутат з Хмельниччини

На фронті загинув депутат з Хмельниччини
Фото: Суспільне Хмельницький.

Під час виконання бойових завдань, пов'язаних із захистом Батьківщини, 8 червня поблизу населеного пункту Новоданилівка Запорізької області загинув депутат Полонської міської ради Олександр Бобров.

Про це повідомив Полонський міський голова Франц Скримський на своїй Facebook-сторінці.

"Від усієї громади висловлюю співчуття родині, друзям, колегам-депутатам та поділяю біль втрати...", - написав Франц Скримський.

За інформацією з власних джерел Суспільного, Олександр Бобров воював у 47-й окремій механізованій бригаді "Магура". До повномасштабного вторгнення активно працював на користь громади у Полонному, був головою фракції партії "Громадянська позиція" у Полонській міській раді.

депутат Полонської міської ради Олександ Бобров
Депутат Полонської міської ради Олександр Бобров. Фото: з Facebook-сторінки Олександра Боброва.

"Депутати Полонщини переживають біль втрати колеги-депутата, патріота, воїна Олександра Боброва. Протягом кількох скликань Олександр був депутатом Полонської міської ради. Серед колег-депутатів вирізнявся сумлінним ставленням до своїх обов’язків, глибоким вивченням проблем, знанням законів і безумовним дотриманням їх виконання, чим заслужив повагу громади. Він любив Батьківщину і стояв на захисті її суверенності з 90-х років, тому з перших днів війни, не вагаючись, пішов до територіальної оборони, а потім на фронт. Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка — віддав життя за Батьківщину. Важко знайти слова, щоб передати біль втрати, тугу, смуток. У наших серцях залишиться спомин про світлу людину, справжнього друга, захисника рідної землі", – йдеться у дописі депутатки Полонської міської ради Любові Борозенної на Facebook-сторінці.

Про чин поховання загиблого Захисника України Олександра Боброва буде повідомлено додатково, повідомив міський голова Полонської громади Франц Скримський.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок