199 балів з математики та 200 з фізики – чернігівець склав ЗНО на найвищі бали у місті

199 балів з математики та 200 з фізики – чернігівець склав ЗНО на найвищі бали у місті

199 балів з математики та 200 з фізики – чернігівець склав ЗНО на найвищі бали у місті

199 балів з математики та 200 з фізики. Випускник чернігівської школи №6 Ігор Суботін склав ЗНО на найвищі бали у місті. За словами директорки методичного центру управління освіти Чернігівської міськради Яніни Тимошенко, наразі відомі результати оцінювання з двох предметів. 200 балів з фізики набрали двоє учнів з Чернігова, а з математики максимального балу не отримав жоден. Сам Ігор каже – не очікував, що набере максимум балів з фізики.

Ігорю Суботіну – 17 років. Він – один з двох учасників зовнішнього незалежного оцінювання у Чернігові, хто отримав максимальний бал з фізики. Та має один найкращих результатів з математики – 199 балів, адже 200 не отримав ніхто.

«З фізики – це було неочікувано доволі. Бо попередні тести я писав на 195, 197. А на 200 навіть не було такого, щоб я написав», - каже Ігор Суботін.

Точними науками Ігор цікавився з дитинства. В дитячому садочку він замість ігор вивчав таблицю множення.

«Для мене вони були завжди зрозумілими, вони допомагають зрозуміти світ, за допомогою простих логічних висновків: як все працює, які там процеси відбуваються».

А от мови, зізнається хлопець, йому давалися складніше.

Готуватися до ЗНО Ігор почав наприкінці 10 класу. Робив це самостійно: читав, дивився навчальні ролики в мережі та проходив тестування. Каже, витрачав на це в середньому п’ять годин на тиждень.

«Взагалі, на підготовку до фізики та математики я витратив 50 гривень. Одна книжечка для підготовки. Просто вирішував тести і все».

Так як хлопець любить займатися самостійно, карантин йому навіть став у нагоді. Вступати Ігор планує до Чернігівської політехніки, вивчатиме кібербезпеку.

«Інформаційні технології мені здаються дуже перспективною галуззю. І в світі вона дуже сильно розвивається, багато напрацювань, великі кошти в цій галузі. Я думаю, там можна досягти успіху».

Матір Ігоря, Ірина, схильність сина до точних наук пов’язує з генетикою. Каже, він – третє покоління в родині, хто збирається отримати технічну освіту. Свій секрет виховання в сина жаги до науки називає нестандартним.

«В якийсь момент я подумала, нехай навчається, як може: двійки - так двійки, трійки - так трійки. Я абсолютно відпустила це все і не влізала. Знаєте, кажуть, талановитій людині заважати не треба. Я ніколи не морочила голову навчанням. Для мене головне – душевний стан. Здорова психіка».

Ігор – випускник школи №6. До восьмого класу він навчався у 1-ій школі. Перевівся, бо не мав схильності до вивчення англійської, а от кількості уроків з точних наук йому навпаки не вистачало. Його вчителька фізики Лариса Бурлака говорить, здібності в Ігоря побачила на першому з занятті.

«Він дуже наполегливий і самодостатній учень. Це дитина, яка займається сама дуже-дуже серйозно. І от такі результати. Кожний вчитель мріє про такого учня. І мені тут у житті поталанило».

Читайте також: Двоє школярів з Чернігова склали ЗНО з фізики на 200 балів

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди