У "Дії" з'явилась нова військова облігація "Сімферополь"

У "Дії" з'явилась нова військова облігація "Сімферополь"

Військові облігації
Колаж: Мінцифра

У "Дії" з’явилась нова військова облігація – "Сімферополь". ОВДП має ставку 19,5%, дата виплати — 15 січня 2025 року.

Про це у Telegram повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Запустили в "Дії" нову облігацію – "Сімферополь". Кожного дня Сили оборони працюють, щоб українці якнайшвидше поїхали до вільного Криму. Допомагайте військовим, купуючи облігації в "Дії". За покупку не треба сплачувати комісію або приховані платежі. Кілька кліків – і ви зробили внесок у підсилення економіки держави", — йдеться в дописі Михайла Федорова.

Міністр зауважив, що облігація "Сімферополь" має ставку 19,5% та дату виплати 15.01.2025 року і нагадав, що крім "Сімферополя", доступні облігації "Ялта", "Севастополь", "Донецьк" і "Маріуполь".

"Кожна облігація відображається в "Дії" як документ і є персональним нагадуванням про внесок у допомогу державі та Силам оборони", — підкреслив Михайло Федоров.

У квітні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомляв, що у застосунку "Дія" українці придбали вже понад 700 тисяч військових облігацій, а це — 700 млн гривень для державного бюджету.

Що таке військові облігації і як їх придбати

Військові облігації — це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів.

Кошти від облігацій, залучені в Державний бюджет України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану — соціальні та оборонні.

16 вересня 2022 року уряд дозволив українцям купувати військові облігації через "Дію".

Кожен вівторок Мінфін проводить аукціони з продажу військових ОВДП. Купити військові облігації може кожен охочий у банків — первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Більш докладно дізнатися про механізм придбання військових облігацій можна на спеціальному сайті Міністерства фінансів.

На початок