На Херсонщині підтоплені 48 населених пунктів, загинули п'ятеро людей — МВС

На Херсонщині підтоплені 48 населених пунктів, загинули п'ятеро людей — МВС

На Херсонщині підтоплені 48 населених пунктів, загинули п'ятеро людей — МВС
Херсон. Люди на лодці евакуюються із затоплених вулиць, 7 червня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Станом на 12:00 9 червня на Херсонщині внаслідок підриву на Каховській ГЕС підтоплені 48 населених пунктів, 14 із них – на тимчасово окупованій. Про це повідомило у Telegram МВС України.

За даними МВС, 34 населені пункти затоплені на підконтрольній Україні території, або 3625 будинків.

Загинули через повінь п'ятеро людей: чотири з них на Херсонщині, один — на Миколаївщині. Поранені внаслідок обстрілу під час евакуаційних заходів – 11 людей. Безвісти зниклими вважаються 13 жителів області.

На цей час вдалось евакуювати 2412 людини, йдеться у дописі.

Що відомо про затоплення Херсонської області внаслідок підриву Каховської ГЕС

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини.

Внаслідок затоплення Олешок на лівому березі Дніпра Херсонщини загинули дев’ятеро людей. Поки неможливо встановити кількість зникли безвісти, російські військові дають людям можливості евакуюватись.

У Голій Пристані вода зупинилась і впала у деяких місцях на п'ять сантиметрів. Люди евакуюються самотужки. Раніше керівниця Голопристанської МВА Світлана Лінник. повідомила, що у місті затоплені 196 житлових будинків.

У Новій Каховці рівень води знизився. Повінь відступила нижче центрального проспекту. Під водою паркова зона, зоопарк, яхт-клуб. Найгірша ситуація у Корсунці. Там все ще затоплені житлові будинки, але рівень води знижується.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок