У Снігурівській міській територіальній громаді на Миколаївщині за добу підтопило 13 населених пунктів

У Снігурівській міській територіальній громаді на Миколаївщині за добу підтопило 13 населених пунктів

У Снігурівській міській територіальній громаді на Миколаївщині за добу підтопило 13 населених пунктів
Евакуація жителів Снігурівської громади. Миколаївщина, 8 червня 2023 року. Фото: ГУ ДСНС/Facebook

На Миколаївщині в Снігурівській громаді збільшилася кількість підтоплених населених пунктів. Станом на 07:00 дев’ятого червня підтоплені 13 населених пунктів, включаючи місто Снігурівка. Загалом рівень води в річці Інгулець внаслідок підриву Каховської ГЕС підвищився на 5,99 метри. В середньому вода за ніч щогодини підмалась на 2 сантиметри.

Про це повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

За даними Снігурівської військової адміністрації, дев’ятого червня у порівнянні з минулою добою вода підійшла до сіл Новопавлівське та Новокандакове. Вода дісталася вже до 301 будинку, втім на ранок 8 червня їх кількість сягала 148.

"Зі своїх помешкань виїхали або евакуйовані 593 людини, з них 132 дитини. Знеструмлені повністю 11 сіл, частково немає світла в селах Василівка і в місті Снігурівка. Така ж ситуація і з водопостачанням — через відсутність електроенергії подавати воду в даних населених пунктах неможливо", — повідомив Іван Кухта.

Рятувальник допомагає евакуювати жінку
Рятувальник допомагає евакуювати жінку. Фото: ГУ ДСНС/Facebook

У громаді відкрили ще один маршрут евакуації.

"У районі колишнього Павлівського пішохідного мосту сьогодні буде курсувати моторний човен, тож евакуація триватиме. Тепер шляхів евакуації буде чотири — це Афанасіївка, Павлівка, Нововасилівка та Василівка. Вчора евакуювали жителів Афанасіївського, Василівського та Нововасилівського старостинських округів", — написав начальник Снігурівської міської військової адміністрації.

У Снігурівці з восьмого червня здійснюється підвіз питної води до різних районів міста.

"Організовуємо 9 червня доставку води на Заріччя, доставляємо хліб та продукти харчування до постраждалих сіл. На Нововасилівський округ передано бензин та дизпаливо для роботи свердловин та функціонування гуманітарного штабу", — додав Іван Кухта.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок