Україна перемогла у першому раунді плей-оф ЧС-2023 з сокки та вийшла в 1/8 фіналу

. Збірна України з сокки, facebook.com/SoccerUA

Четверта перемога у чотирьох матчах для України.

Збірна України з сокки продовжила переможний виступ на чемпіонаті світу-2023. У першому раунді плей-оф (1/16 фіналу) Україна перемогла команду Албанії – 3:1.

До цього матчу Україна відібралася у статусі переможця своєї групи: "синьо-жовта" команда показала один з найкращих результатів на першому етапі загалом, три матчі, три перемоги і "+17" різниця голів.

Натомість Албанія кваліфікувалася в плей-оф з третього міся у групі, набрала лише два очки. Однак матчі албанців не були вкрай результативними, за три гри вони забили лише 1 гол, а пропустили – 2.

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор ЧС-2023 з сокки в Україні. Дивіться прямі трансляції матчів України тут.

Україна – Албанія: як пройшов матч плей-оф ЧС-2023 з сокки

• Албанія розпочала матч з кількох атак, одразу на першій хвилині був удар у штангу.
  • Україні вдалося відповісти швидким голом, а до перерви синьо-жовті подвоїли перевагу – 2:0 за підсумками першого тайму.
  • У другому таймі Албанія перейшла на гру першим номером, почала тиск на ворота України. На 31-й хвилині албанці забили один гол – 2:1.
  • Останні 10 хвилин матчу пройшли під атаками Албанії, кілька сейвів зробив воротар України.
  • За 15 секунд до кінця в Албанії був подвійний момент, українці винесли м'яч зі своєї лінії воріт. Після цього швидко вибігли у контратаку і забили третій гол – 3:1.

ЧС-2023 з сокки: 1/16 фіналу

Україна – Албанія 3:1

Що далі для України на ЧС-2023 з сокки

• В 1/8 фіналу Україна зіграє проти Марокко. Матч відбудеться у п'ятницю, 9 червня, о 19:45. Пряма трансляція – ексклюзивно на сайті Суспільне Спорт.
  • Марокко – переможець своєї групи на ЧС-2023, команда набрала 7 очок. А в першому раунді плей-оф марокканці обіграли Оман – 1:0.
  • Переможець матчу між Україною та Марокко вийде в 1/4 фіналу на переможця матчу Бразилія – Польща.
  • Україна загалом удруге виступає на ЧС з сокки. На дебютному для себе турнірі (у 2022 році) українці дійшли до 1/4 фіналу.