Податківець вимагав хабар за ліквідацію підприємства на Київщині

Податківець вимагав хабар за ліквідацію підприємства на Київщині

Податківець вимагав хабар за ліквідацію підприємства на Київщині
Фото: Київська обласна прокуратура

На Київщині затримали податківця, який вимагав хабар від підприємця. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, директор товариства хотів припинити підприємницьку діяльність. Проте за безперешкодне ліквідаційну процедуру він мав сплати посадовцю 20 тисяч гривень.

Начальник одного з відділів податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області отримав підозру за одержання хабаря (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу). Йому загрожує позбавлення волі до 10 років.

Що відомо про інші випадки корупції на Київщині

На Київщині двох посадовців селищної ради і директора комунального підприємства підозрюють у корупції. Як вважає слідство, чиновники вимагали понад мільйон гривень хабара від забудовника за видачу містобудівної документації.

На Київщині судитимуть посадовця лісомисливського господарства, який вимагав гроші від підлеглого за збереження для нього робочого місця.

Чотирьом співробітникам Держпродспоживслужби в Київській області і приватному підприємцю повідомлено про підозру за фактами вимагання хабарів під час реєстрації сільгосптехніки.

На вимаганні хабаря правоохоронці затримали одного із заступників директора Департаменту транспорту КМДА. Він вимагав 270 тисяч доларів з перевізника.

На початок