Футбольний клуб "Вікторія" заявився на наступний сезон Першої ліги після річної перерви через війну

Футбольний клуб "Вікторія" заявився на наступний сезон Першої ліги після річної перерви через війну

Футбольний клуб "Вікторія" заявився на наступний сезон Першої ліги після річної перерви через війну
"Вікторія" у матчі Другої ліги, фото: ФК "Вікторія"

Востаннє на професійному рівні команда виступала у Другій лізі.

Футбольний клуб "Вікторія" повертається до виступів на професійному рівні після річної перерви, пов'язаної з повномасштабним вторгненням Росії. У наступному сезоні команда виступатиме у Першій лізі, про що повідомила пресслужба сумського клубу.

"Вікторія" знялась із розіграшу чемпіонату України у сезоні 2022/23 через наслідки повномасштабного вторгнення Росії в Україні. Професійна футбольна ліга надала клубу, як і багатьом іншим, право заявитися на наступний сезон чемпіонату без втрати місця.

У недограному сезоні "Вікторія" була десятою у Групі "Б" Другої ліги. Однак наступний чемпіонат розпочне у Першій лізі.

"Команда повертається у Першу футбольну лігу! Після року відсутності через російську агресію, "Вікторія" готова знову засяяти на зеленому полі. Ми всі живемо в умовах війни з її викликами і складнощами. Але завзяття й віра в перемогу нікуди не зникли. Зараз команда повертається з бажанням показати всім свою силу та відданість футболу", – йдеться у заяві "Вікторії".

"Вікторія" – не перша команда, яка у 2023 році оголосила про повернення у професійний футбол після річної паузи. На початку року про це заявив "Агробізнес", який у наступному сезоні гратиме у Першій лізі.

Що відомо про "Вікторію" та Першу лігу

  • "Вікторія" – клуб із міста Миколаївка, який був заснований у 2015 році, а професійний статус отримав у 2021 році.
  • Перед початком повномасштабного вторгнення Росії "Вікторія" заявляла про плани об'єднатися із "Альянсом" із Першої ліги – цей клуб також пропустив сезон 2022/23.
  • За підсумками нинішнього сезону у Першу лігу з УПЛ вилетіли "Металіст" та ФК "Львів", а з Другої ліги піднялась "Нива" Бузова.
На початок