Внаслідок обстрілів Херсона поранені двоє поліцейських

Внаслідок обстрілів Херсона поранені двоє поліцейських

Внаслідок обстрілів Херсона поранені двоє поліцейських
Обстріляне поліцейське авто. Фото: Нацполіція

У Херсоні російські війська обстрілюють людей, які намагаються евакуюватись. Поранені двоє поліцейських, повідомило у Telegram МВС України.

Російські військові обстрілюють Херсон з артилерії в той час, коли жителі намагаються виїхати із зони підтоплення.

"Двоє херсонських поліцейських отримали осколкові поранення під час здійснення евакуаційних заходів у місті. Оголошена евакуація, людей вивозять. А росіяни накривають артилерією", йдеться у дописі.

Що відомо про підрив Каховської ГЕС

6 червня російські війська підірвали Каховську ГЕС. Масштаб руйнування, швидкість і обсяги води, ймовірні райони підтоплення наразі уточнюються, повідомив в Telegram речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

Внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині евакуюють людей з потенційних зон затоплення на правобережній частині Херсонщини — з сіл Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон.

За повідомленням Енергоатому, стрімке зниження рівня води в Каховському водосховищі є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Наразі ситуація на станції під контролем, український персонал моніторить усі показники.

На початок