ПриватБанк припинив приймати іноземну валюту у терміналах

ПриватБанк припинив приймати іноземну валюту у терміналах

ПриватБанк припинив приймати іноземну валюту у терміналах
ПриватБанк. Ілюстративне фото: УНІАН

Починаючи із 29 травня ПриватБанк припинив приймати готівку у доларах та євро у своїх терміналах. Проводити валютні операції буде можливо через каси фінустанови.

Про це повідомляє фінансовий портал "Мінфін" із посиланням на пресслужбу банку

"Наразі відсутня можливість провести операції валютообміну, поповнення валютних карток, валютних депозитів, погашення валютних кредитів у терміналі самообслуговування. Для проведення операцій клієнти можуть звернутися до каси відділення банку", — повідомили "Мінфіну" у пресслужбі.

Як зазначає портал, досі ПриватБанк був єдиним українським банком, який надавав клієнтам таку послугу. При цьому в банку не повідомили, чи мають намір поновити її дію пізніше.

Окрім того, ПриватБанк не назвав причин скасування послуги, однак у коментарі "Мінфіну" фахівці пояснили, що проблема, найімовірніше, полягає у використанні клієнтами банку старих банкнот.

"Ми такий функціонал у своїх кіосках запустили 2020 року і за два місяці закрили. Причина — старі купюри. На жаль, крім як на інкасо подіти їх нікуди. Результат: два місяці подивилися, що з ринку збираємо і закрили цей сервіс", — розповів член правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес, Антон Тютюн.

На початок