У Луцьку вимикали FM-мовлення

У Луцьку вимикали FM-мовлення

Оновлено
У Луцьку вимикали FM-мовлення
Микола Мартинюк / УНІАН

Енергетики у Луцьку вимкнули FM-мовлення, подачу сигналу відновили ближче до ночі 21 липня.

Про це повідомили джерела Суспільного. Інформацію підтвердив член правління НСТУ з радіомовлення Дмитро Хоркін.

"Наші інженери виявили, що FM-мовлення нема. Хоча саме радіо працює, ми видаємо сигнал. Але самі FM-передавачі на вежі знеструмлені", – сказав він.

Як повідомили Суспільному у луцькій філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, частину міста, де чоловік захопив заручників, було знеструмлено.

"По області була перерва в мовленні через те, що в обідню пору терорист захопив автобус і це відбувалося просто біля станції (передавання – ред.). Через це енергетики знеструмлювали цю частину міста", – розповіли у філії.

У Концерні зазначили, що на території області мовлення каналів та FM-радіостанцій вже поновили, найближчим часом вони мають запрацювати й у місті.

Станом на 21:40 усі канали радіо в Луцьку відновили мовлення на FM - частотах.

Що відомо

  • Уранці 21 липня озброєний чоловік захопив заручників та забарикадувався в рейсовому автобусі "Еталон" на центральній площі Луцька. Він здійснив два постріли в бік правоохоронців та кинув гранату, яка не здетонувала.
  • Захоплений автобус їхав із села Красилівка Камінь-Каширського району, на "Луцькій автостанції №2" на цей рейс купили квитки двоє людей. Далі автобус рушав до міста Берестечко Горохівського району, по дорозі мав заїхати на "Луцьку автостанцію №1", що на вулиці Львівській, а опинився на Театральному майдані міста з заручниками.
  • Невдовзі автобус оточили спецпризначенці, телефоном вони вели з чоловіком перемовини. Паралельно той розміщував дописи на своїх сторінках у соцмережах.
  • Чоловік представився правоохоронцям Максимом Плохим, який є автором книги "Філософія злочинця", де він розповідає про життя за ґратами. Те, що саме він замовляв друк книги, Суспільному підтвердили в друкарні "ВолиньПоліграф".
  • За даними журналістів, насправді чоловіка звати Максим Кривош, він народився у листопаді 1975 року в селищі Гай Оренбузької області Росії. У минулому Кривош відбув два терміни ув'язнення за незаконне зберігання та поводження зі зброєю, а також бандитизм та вимагання.
  • Журналісти Суспільного знайшли будинок в Луцьку, у якому жив чоловік, який захопив автобус. Також кореспонденти побували за офіційною адресою, де прописаний Максим Кривош у місті Дубно.

Вибір редакції

На початок