COVID-19 в Україні: за добу одужали більше людей, ніж захворіли

COVID-19 в Україні: за добу одужали більше людей, ніж захворіли

COVID-19 в Україні: за добу одужали більше людей, ніж захворіли
УНІАН

Станом на ранок 21 липня в Україні зареєстрували 60 166 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 673 - за останню добу. Одужали 760 осіб.

Про це свідчать дані МОЗ.

Крім того за добу зафіксували 20 летальних випадків, 760 осіб одужали. Всього за весь час пандемії померли 1518 людей, 32 199 пацієнтів вже одужали.

Найбільше випадків захворювання за добу виявили у Львівській області - 114.

У світі всього зареєстрували майже 15 мільйонів випадків коронавірусної хвороби. Понад 613 осіб померли. Найбільшу кількість випадків захворювання зареєстрували у США - Бразилії та Індії, де разом виявили понад сім мільйонів випадків. Також ці країни лідирують і за кількістю летальних випадків від COVID-19.

Що відомо

  • Станом на ранок 20 липня в Україні зареєстрували 59 493 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, з них 651 — за останню добу.
  • Президент Володимир Зеленський просить уряд не поспішати із продовження карантинних обмежень через коронавірус довше, ніж на місяць, оскільки "всі вже втомилися від карантину".
  • Міністерство охорони здоров'я дало рекомендації у ситуації, коли коронавірус виявили в одного з членів родини, а інші здорові.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію вірусу COVID-19 пандемією.
  • Люди молодше 18 років переносять COVID-19 набагато легше, ніж особи старшого віку.
  • Китайські вчені визначили, що 80% хворих на коронавірус мають слабкі симптоми та одужують.

На початок