Штучний інтелект визначив вагу лідера КНДР Кім Чен Ина

Штучний інтелект визначив вагу лідера КНДР Кім Чен Ина

ЛІдер КНДР Кім Чен Ин
Кім Чен Ин. Фото: Wong Maye-E / AP

У Південній Кореї за допомогою програмного забезпечення на основі штучного інтелекту визначили вагу лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. ШІ вважає, що лідер КНДР у середині травня важив 140 кг. Про це повідомляє Sky News.

"Під час публічного виступу 16 травня він виглядав втомленим, з чіткими темними колами під очима, і, за оцінками ШІ, важив понад 140 кг", — заявив журналістам член парламентського комітету з питань розвідки Ю Сан Бум після брифінгу, проведеного Національною розвідувальною службою.

Політик не сказав, яке саме програмне забезпечення використали для визначення ваги керівника КНДР.  За його словами, північнокорейський лідер, вочевидь, страждає від "важкого" розладу сну. При цьому Ю Сан Бум посилався на звіт розвідки, що Північна Корея інтенсивно збирає новітню медичну інформацію про лікування безсоння для свого високопосадовця.

Розвідники Південної Кореї відстежують можливість потрапляння Кім Чен Ина в "порочне коло" посилення залежності від алкоголю і нікотину, а також загострення безсоння з огляду на велику кількість іноземних сигарет і снеків, які постачаються у Північну Корею.

Як відзначили журналісти, кремезна статура північнокорейського лідера привертає увагу світової спільноти відтоді, як він очолив країну майже десять років тому. Протягом багатьох років існували припущення щодо стану його здоров'я, яке є державною таємницею. Так само точно невідома і дата народження Кім Чен Ина — вважається, що йому 39 років.

Втрата ваги лідером КНДР кілька років тому викликала припущення, що це могло бути пов'язано з погіршенням його стану здоров'я. Однак фотографії, на яких він знайомиться з військовим супутником-шпигуном разом зі своєю дочкою минулого місяця, свідчать про те, що з тих пір він набрав вагу.

Спадковий лідер Північної Кореї у третьому поколінні Кім Чен Ин прийшов до влади після того, як його батько помер у 2011 році від серцевого нападу.

На початок