Суд зобов’язав міськраду Дніпра оприлюднити перелік сховищ та укриттів

Суд зобов’язав міськраду Дніпра оприлюднити перелік сховищ та укриттів

Суд зобов’язав міськраду Дніпра оприлюднити перелік сховищ та укриттів
Фото: УНІАН

Суд у Дніпрі зобов’язав міську раду оприлюднити перелік бомбосховищ, найпростіших укриттів, протирадіаційних укриттів. Відповідне рішення 1 червня ухвалив Третій апеляційний суд, розглянувши позов Громадської платформи «Громадський контроль».

Як розповів керівник об’єднання Денис Селін, судова тяганина тривала вісім місяців. Міська влада тричі відмовляла громадській організації в наданні цього переліку, посилаючись на те, що інформація секретна і може бути оприлюднена тільки після війни.

"Ще минулого вересня нам відповіли, що ця інформація секретна і вони нададуть нам її після закінчення війни. Потім, коли ми пішли до суду, ми ще раз додатково запитали інформацію і вони знову відмовили. Після того, як ми виграли суд першої інстанції, ми знову запитали. Вони знову відповіли, що суд триває, буде апеляція. Сьогодні відповідно суд чітко сказав, що вони мають це надати", – сказав Денис Селін.

За його словами, саме міськрада веде перелік укриттів і має стежити за їхнім станом. Селін каже, що повий текст ухвали суду з’явиться за п’ять днів і тоді громадська організація очікує на виконання судового рішення.

24 травня міськрада Дніпра оприлюднила список найпростіших укриттів на своєму сайті, однак, за словами Дениса Селіна, він далеко неповний. Суспільне звернулося за коментарями до міської ради.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок