Маляр: Росія масовано обстрілює Київ для психологічного тиску

Маляр: Росія масовано обстрілює Київ для психологічного тиску

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр
. Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр. Фото: УНІАН

Разом із ракетними атаками Росія веде інформаційно-психологічну війну, щоб підірвати стійкість та єдність українців.

Про це у Telegram написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Росіяни ведуть також і психологічну війну. Їхня задача — максимально підірвати нашу психологічну стійкість та єдність. Адже це два важливих фактори опору", — йдеться в дописі Ганни Маляр.

Вона підкреслила, що росіяни роблять це як військовими, так й інформаційними методами.

"Запускати ракети по цивільних об’єктах в центрі Києва — це зброя, яка використовується з психологічною метою. Насамперед щоб залякати. Київ для українців не просто столиця, а символ незламності та опору. Тому, вдарити по Києву для противника — це показати вразливість нашого символу стійкості. РФ прагне, щоб підсвідомо в українців склалось враження беззахисності столиці", — наголосила заступниця міністра оборони.

Маляр додала, що паралельно з ракетною атакою, буквально за пару годин до пуску, почалась інформаційно-психологічна атака, чергова дискредитація військово-політичного керівництва України.

"Росіяни інформаційно б‘ють по тих, хто користується довірою громадян. Для чого? Так само як і з ракетами по Києву, щоб посіяти відчуття беззахисності. Втім повномасштабна війна показала цікаву властивість української колективної свідомості. Так, ми відчуваємо біль, розпач, сум, але водночас в нас немає страху", — написала Ганна Маляр.

Вночі 29 травня Росія вп'ятнадцяте за місяць здійснила масований удар по Україні. Війська РФ застосували крилаті ракети та безпілотники Shahed. Сили ППО знищили 37 ракет і 29 "шахедів".

Вдень 29 травня РФ знову атакувала Україну. Сили протиповітряної оборони збили 11 ракет Іскандер-М" та "Іскандер-К", які Росія випустила по Київський області.

На початок