Де на Хмельниччині можна придбати поштову марку "Мир — найвища цінність людства"

Де на Хмельниччині можна придбати поштову марку "Мир — найвища цінність людства"

Де на Хмельниччині можна придбати поштову марку "Мир — найвища цінність людства"
Фото: Суспільне Хмельницький

200 аркушів нової марки "Мир — найвища цінність людства" за п’ять днів після спецпогашення придбали жителі Хмельниччини. Про це Суспільному розповіла начальниця відділу поштових послуг Хмельницької дирекції "Укрпошти" Наталія Усатюк. За її словами, тираж нової марки становить 100 тисяч примірників.

Марковий аркуш — це зчіпка з двох марок: "Мир — найвища цінність людства" та "Мир. Перемога. Україна". На одній — зображення дівчинки з голубом авторства харків’янки Марії Суслової, яка посіла друге місце у конкурсі ескізів. На другій — новий знак миру за мотивами кельтського любовного вузла, створений дизайнерами з Люксембургу. Вони стали переможцями у конкурсі від Європейського поштового союзу, розповіла Наталія Усатюк.

Зображення ліворуч — дівчинки з голубом авторства харків’янки Марії Суслової. Праворуч — новий знак миру за мотивами кельтського любовного вузла.
Зображення ліворуч — дівчинки з голубом авторства харків’янки Марії Суслової. Праворуч — новий знак миру за мотивами кельтського любовного вузла. Фото: Суспільне Хмельницький

Як розповіла Наталія Усатюк, марки можна придбати в поштових відділеннях Хмельницького та Кам’янця-Подільського. За п’ять днів після спецпогашення жителі Хмельниччини придбали 200 аркушів марки.

"Спецпогашення в нас проводилось, тільки в Києві було. Там випускався конверт в перший день, листівка. І вже потім зібрані комплекти розійшлись містами України", — сказала Наталія.

Окрім марки "Мир — найвища цінність людства" в поштових відділеннях можна придбати тематичну продукцію: конверт, магніти, листівки, шопери.
Окрім марки "Мир — найвища цінність людства" в поштових відділеннях можна придбати тематичну продукцію: конверт, магніти, листівки, шопери. Фото: Суспільне Хмельницький

За її словами, наступну марку Укрпошта презентує в обласному центрі 1 червня, у День захисту дітей.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок