"Ми не фіксуємо зміну тактики" — Маляр про останні масовані атаки РФ

"Ми не фіксуємо зміну тактики" — Маляр про останні масовані атаки РФ

"Ми не фіксуємо зміну тактики" — Маляр про останні масовані атаки РФ
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час Другого інтернаціонального форуму зі стратегічних комунікацій у Києві, 3 березня 2023 року, фото: Getty Images

Росія не змінювала тактику масованих ударів по території України, а орієнтувалася на власні можливості та результати бойових дій.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Ворог з різною інтенсивністю веде бойові дії, тому що у них просто різної інтенсивності можливості. Десь в чомусь вони вичерпуються, вони поповнюють свої запаси. Десь в чомусь вони бачать, що не можуть виконати свої задачі, наприклад, вони починають руйнувати", — сказала Маляр.

Вона пояснила, що атаки російських військ — це їх реакція на результати, які вони отримують чи не отримують, і загроза ракетних обстрілів по всій території України зберігається.

"Я б навпаки говорила, що росіяни не відмовляються від основної своєї мети захоплення всієї території. Але через те, що їм не вдалося це зробити з самого початку, вони зараз рухаються поетапно. Їхній перший етап, який вони для себе поставили – це Схід України, Донецька, Луганська області. Вони намагаються зараз виконати цей етап", – додала заступниця голови Міноборони.

Що відомо про останні російські масовані атаки

24 травня у Києві та області, а також низці регіонів оголосили повітряну тривогу через загрозу удару безпілотниками. Українська ППО в ніч проти 25 травня знищила всі дрони-камікадзе Shahed, якими Росія атакувала Київ. Це була дванадцята атака на столицю у травні.

До цього, у ніч проти 20 травня російські війська атакували Київщину за допомогою 18 іранських ударних дронів Shahed-136/131. Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, українські військові знищили всі БПЛА. Уламки збитих дронів попадали у чотирьох районах Києва: Дніпровському, Дарницькому, Печерському та Солом'янському.

На початок