Росія готується висилати німецьких дипломатів та викладачів — AP

Росія готується висилати німецьких дипломатів та викладачів — AP

Росія готується висилати німецьких дипломатів та викладачів — AP
. Посольство Російської Федерації у Берліні, Німеччина, ілюстративне фото: AP

Наступного місяця Російська Федерація почне висилати німецьких дипломатів, викладачів і співробітників німецьких культурних закладів.

Про це повідомляє Associated Press із посиланням на заяву німецького МЗС.

У дипломатичному відомстві різко розкритикували крок Росії, назвавши рішення РФ "одностороннім, невиправданим і незрозумілим".

Зазначається, що мова йде про висилку кількох сотень державних службовців, включно з викладачами та співробітниками Інституту Гете, який займається просуванням німецької культури та мови за кордоном.

Наразі Німеччина не дала офіційної відповіді на дії Росії, однак, як пише AP, у МЗС ФРН заявили, що країна своєю чергою також скоротить присутність у Росії і забезпечить "реальний баланс".

Раніше, у квітні цього року, Росія вже заявляла про висилання німецьких дипломатів з Москви та скорочення кількості дипломатичних співробітників на території країни у відповідь на дії ФРН.

До цього Росія оголосила персонами нон грата 10 представників посольства Норвегії у Москві та апарату аташе з питань оборони, а також вислала співробітника посольства Молдови у відповідь на висилку дипломата РФ.

На початок