Рівень води у Києві у річці Дніпро знизився

Рівень води у Києві у річці Дніпро знизився

Рівень води у Києві у річці Дніпро знизився
Річка Дніпро у Києві. Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

У Києві, сьогодні, 26 травня рівень води в річці Дніпро біля моста "Метро" становить 9 226 сантиметрів. Про це повідомив у Telegram начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

"В порівнянні з минулим днем, рівень водопілля зменшився аж на 17 см. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано",— каже Попко.

За його словами, промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення. Попередні прогнози не передбачають суттєвого збільшення рівня води в Дніпрі в межах столиці.

Що відомо про водопілля 2023 року в Києві та області

У Києві та деяких районах Київщини із квітня тривало підтоплення дачних будинків та присадибних ділянок, які розташовані поруч із берегом Дніпра. Це було пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Перші дні травня рівень води ріс, але 5 травня вже зафіксований перший за цей місяць його спад. Як пояснили в КМВА, динаміка підйому та зниження показників повені залежить від роботи Київської та Канівської ГЕС. Учора, 25 травня, рівень водопілля збільшився на 10 см.

На початок