109 млн євро: Фінляндія направила новий пакет військової допомоги в Україну

109 млн євро: Фінляндія направила новий пакет військової допомоги в Україну

Важливо
Прапор Фінляндії
. Фінляндія. Фото: Wikipedia

Фінляндія направила новий пакет військової допомоги Україні на суму 109 млн євро. Про це повідомили в міністерстві оборони країни.

"Це вже шістнадцятий пакет оборонної допомоги з Фінляндії в Україну. До нього входять, серед іншого, зенітне озброєння та боєприпаси. З міркувань безпеки додаткова інформація про конкретний вміст, спосіб доставки або час прибуття надаватися не буде", — йдеться в повідомленні.

У відомстві також додали, що Фінляндія продовжуватиме підтримувати Україну разом із міжнародними партнерами. За словами міністра оборони Антті Кайкконена, загальна вартість усіх пакетів військової допомоги, наданих Фінляндією Україні, наразі становить 1,1 мільярда євро.

"Додаткова допомога була надана з урахуванням як потреб України, так і ресурсного забезпечення Збройних Сил України", — йдеться у повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський 3 травня побував із офіційним візитом у Фінляндії на запрошення президента Саулі Нііністьо. Глава держави зустрівся з президентом Фінляндії та прем'єр-міністеркою Санною Марін та міністром закордонних справ країни Пеккою Хаавісто. У другій половині дня відбувся саміт між країнами північної Європи та Україною.

На початок