У МВС зараз заборонено керівникам користуватися авіатранспортом — Клименко

У МВС зараз заборонено керівникам користуватися авіатранспортом — Клименко

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко
. Фото: УНІАН

Після авіакатастрофи з керівництвом МВС у Броварах у відомстві вирішили заборонити всім керівникам користуватися під час воєнного стану авіаційним транспортом – гелікоптерами та літаками. Про це розповів журналістам міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає пресслужба МВС.

Як сказав Клименко, докорінно змінили систему керування внутрішньою авіацією.

"Ми почали з того, що ми заборонили всім керівникам користуватися під час воєнного стану авіаційним транспортом — це і гелікоптери, і літаки. Але питання в підготовці технічного персоналу. Авіаційної техніки в МВС достатньо багато", — сказав міністр.

Він також розповів, що разом з Мінінфраструктури у МВС вже приступили до формування єдиної системи функціонування європейського авіаційного парку держави.

"Тому ми маємо зробити все, щоб безпека в наших підрозділах, і не тільки в МВС, а і в інших відомствах, була максимально дотримана”, — розповів міністр.

За словами Клименка, Офіс Генерального прокурора та ДБР активно розслідують справу щодо авіатрощі у Броварах і вже невдовзі зможуть розповісти про результати.

“Офіс Генпрокурора і Державне бюро розслідувань проводять це розслідування, я сподіваюсь, найближчим часом вони зможуть поділитися результатами даного провадження. З моєї сторони було б некоректно коментувати хід досудового розслідування, яке не відноситься до МВС”,  — зазначив Клименко.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах 18 січня

У Броварах Київської області впав гелікоптер, унаслідок катастрофи загинуло керівництвоМВС — міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. За останніми даними загинули 14 людей, з них одна дитина. Отримали поранення 25, з них — 11 дітей. Кабмін створив робочу групу для розслідування авіакатастрофи.

В СБУ повідомили, що розглядають кілька версій трагедії, серед яких: порушення правил польоту; технічна несправність гелікоптера; умисні дії щодо знищення транспортного засобу

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що, аби встановити причини падіння гелікоптера у Броварах 18 січня знадобиться чимало часу. Спеціально створена робоча група визначить усі фактори, які могли спричинити авіакатастрофу.

На початок