В Одесі можуть відкрити окремі пляжі з можливістю купатися в морі

В Одесі можуть відкрити окремі пляжі з можливістю купатися в морі

В Одесі можуть відкрити окремі пляжі з можливістю купатися в морі
Пляж. Фото: Суспільне Одеса

В Одесі можуть відкрити деякі пляжі від Ланжерону до 16 станції Великого Фонтану з можливістю купатися в морі. Для цього вони мають відповідати певним умовам, але остаточне рішення за начальниками Одеської ОВА та ОСУВ "Одеса", повідомив 24 травня голова Одеської РВА Юрій Крук.

За його словами, сьогодні разом з командувачем ОУВ "Дунай" він видав наказ про підготовку часткового доступу до узбережжя Чорного моря у межах міста Одеса. Цей документ визначає що треба зробити, щоб той чи інший пляж змогли відкрити. При цьому остаточне рішення про відкриття пляжів в Одесі — за головою області та військовими.

"Після проведення, спеціально створеною комісією від Одеської міської ради, перевірки щодо виконання умов наказу, відповідні акти, до 5 червня, будуть подані до Одеської обласної військової адміністрації. Остаточне рішення буде прийнято Начальником Одеської ОВА та ОСУВ "Одеса", згідно з яким і буде внесено зміни у попередній минулорічний наказ, щодо роботи пляжів" — повідомив Юрій Крук.

У місті Чорноморськ на Одещині у цьому сезоні збережеться заборона відвідувати пляжі: через відсутність хвилеломів там не можуть встановити сітки для купання.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок