У Решетилівці на Полтавщині будують літній кінотеатр

У Решетилівці на Полтавщині будують літній кінотеатр

У Решетилівці на Полтавщині будують літній кінотеатр
Фото: Суспільне Полтава

Цього літа у місті Решетилівка на Полтавщині мають відкрити майданчик для організації концертів та перегляду кіно. Про це Суспільному розповів начальник відділу архітектури та містобудування виконкому міської ради Олег Приходько. За його словами, літній кінотеатр будують за гроші з обласного та державного бюджетів. Розпочали роботи наприкінці 2020-го року.

За металевою огорожею у середмісті Решетилівки майбутній літній кінотеатр. Нині встановили опори для навісу, а також облаштували будівлю для адміністрації та артистів. Фінансують проєкт із обласного та державного бюджетів. Роботи призупинили торік через повномасштабну війну, каже начальник відділу архітектури та містобудування.

У Решетилівці будують літній кінотеатр
У Решетилівці будують літній кінотеатр. Фото: Суспільне Полтава

"Зараз стадія – 80% виконання (робіт – ред.). Загальна вартість цього проєкту складає 9 мільйонів 800 (тисяч гривень – ред.). Зараз фінансування можливе, то у підсумку ми відновили ці процедури, ухвалили рішення про корегування документації, бо вартість змінилася. Зараз із проєктантами ведемо перемовини, щоб швидким шляхом провести корегування, пройти експертизу і відновити. З підрядниками неодноразово зустрічалися. Вони готові у будь-який час приступити (до продовження робіт – ред.)", — каже начальник відділу архітектури Решетилівської міської ради Олег Приходько.

На Полтавщині будують кінотеатр
На Полтавщині будують кінотеатр. Фото: Суспільне Полтава

Літній кінотеатр у Решетилівці облаштовують на місці колишнього диско-клубу, який припинили використовувати. Роботи розпочали у грудні 2020-го, розповів Суспільному виконроб підрядної організації Володимир Кирячок.

"Тут була будівля, обнесена цегляним парканом, висотою 2 метри. Воно все тут демонтувалося повністю, все заново по проєкту робили ми. Залишилося зовсім мало робіт – пофарбувати металоконструкції навісу, зробити тентове накриття. І на сцені покласти палубну дошку, зробити цоколі, пандус, в’їзд для людей з інвалідністю і невеличкий благоустрій", — каже виконроб підрядної організації "Добробуд-інвест" Володимир Кирячок.

Літній кінотеатр у Решетилівці
Літній кінотеатр. Фото: Суспільне Полтава

За словами виконроба, завершити ці роботи можна приблизно за місяць.

"Я вважаю, що це досить доцільно у нашому місті. Це було б непогано як для нас, для молоді, дітей, для будь-якого віку. Я думаю, різного плану фільми повинні бути. Для різних категорій, якщо повинні ходити всі туди. Я вважаю, що це і фантастика, і про кохання, і мелодрами, і, звичайно, на військову тематику", — каже жителька міста Решетилівка Оксана Гудзенко.

Відкрити кінотеатр планують цього літа, каже Олег Приходько.

"Він буде багатофункціональний. Можна тут буде провести і змагання спортивні, у нас є секції з боротьби, карате, боксу. Концерти можна проводити, сцена дозволяє", — каже начальник відділу архітектури Решетилівської міської ради Олег Приходько.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок