Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" програв на виїзді кременчуцькому "Кременю"

15 липня на стадіоні "Кремінь-арена" у Кременчузі МФК "Миколаїв" отримав другу поразку поспіль. Гра тривала без глядачів та преси.

Господарі матчу – кременчуцький "Кремінь", на 22-й хвилині могли відкривати рахунок у матчі. Після позиційної помилки корабелів, півзахисник "Кременя" Євген Мурашов з 20-ти метрів пробив повз ворота.

На 25-й хвилині захисник миколаївців Владислав Охрончук порушив правила у власному штрафному майданчику. Пенальті у верхній кут воріт реалізував нападник Дмитро Сула – 1:0.

Владислав Охрончук під кінець першої половини зустрічі намагався зрівняти рахунок, але м’яч після його удару з 35-ти метрів пролетів повз ворота.

На початку другого тайму активнішими були гості матчу. На 48-й хвилині Вадим Вітенчук пробив з-за межами штрафного майданчику, але голкіпер господарів Владислав Закорський перевів м’яч у поперечину воріт. Далі на добиванні був нападник корабелів Вадим Яворський, втім вратар "Кременя" відбив цей удар.

На 60-й хвилині нападник "Кременя" Дмитро Сула з близької відстані пробивав у ствір воріт миколаївців, але голкіпер Денис Шеліхов відбив цей удар.

На 81-й хвилині Дмитро Сула з 12-метрів подвоїв рахунок у матчі, пробивши у нижній кут воріт – 2:0.

Корабели змогли відіграти лише один м’яч. На 84-й хвилині після пасу головою Вадима Яворського, голом відзначився півзахисник Євген Зарічнюк. У підсумку арбітр зафіксував кінцевий рахунок у матчі – 2:1.

Після 24 зіграних ігор, МФК "Миколаїв" знаходиться на 12-й позиції з 23-ма очками; "Кремінь" посідає 13-ту позицію також з 23-ма очками.

Наступний матч корабели зіграють 19 липня у Миколаєві проти футбольного клубу «Інгулець» з Кіровоградської області.