У Сумах відбувся майстер-клас з карате

У Сумах відбувся майстер-клас з карате

У Сумах відбувся майстер-клас з карате
Фото: Суспільне Суми

У Сумах відбувся майстер-клас з карате. Провів його для дітей та дорослих майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи Андрій Торошанко.

Участь у майстер-класі взяли вихованці трьох клубів: "Прогрес", "Вадо Кай" та "Вадо Кай-Полтава". Андрій Торошанко провів тренування для трьох різних вікових груп: 6-8 років, 9-11 та 12 років і старші. У молодшої групи тренування були спрямовані на відпрацювання техніки переміщень і ударів. У середньої і старшої — на розвиток реакції, відчуття ритму, часу для атак і контратак.

У Сумах відбувся майстер-клас з карате
Фото: Суспільне Суми

Анна Гейко займається карате вже дванадцять років. "Я як спортсменка з досвідом дуже багато завдань знаю. Але деякі моменти були нові для мене. Тактичні напрацювання були дуже цікаві. Пересування у стійці з суперником, різні завдання на пересування. Ми вже відпрацьовували багато таких завдань на тренуваннях, але сьогодні ми це робили у новій формі", — сказала спортсменка.

Сім років займається карате Макар Лисенко. У квітні він став переможцем турніру "Катана Кап" у Чорноморську, а у травні – здобув звання чемпіона Сумської області. "Треба ловити момент на переміщенні та швидкість переміщення. Щоб бити суперника на цьому моменті", — зазначив Макар.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок