У Хмельницькому у річці Південний Буг фіксують мор риби

У Хмельницькому у річці Південний Буг фіксують мор риби

У Хмельницькому у річці Південний Буг фіксують мор риби
Хмельницький рибоохоронний патруль

У Хмельницькому у річці Південний Буг зафіксували загибель 155 водних біоресурсів. При обстеженні водного об’єкта встановили: вода у річці прозора. На поверхні водойми візуально забруднень не виявили.

Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля.

Днями представники Хмельницького рибоохоронного патруля спільно з інспекторами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, спеціалістами Держпродспоживслужби та працівниками Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради провели обстеження ділянки Хмельницького водосховища, розташованого на р. Південний Буг, зокрема, правого берега від автомобільного мосту поблизу вул. Північна до вул. Кам’янецька.

У результаті обстеження зафіксували загибель 155 водних біоресурсів, а саме: 146 товстолобів, 7 коропів, 1 щуки та 1 карася сріблястого. При обстеженні водного об’єкта встановили, що вода у річці прозора, візуально забруднень на поверхні не виявили.

Спеціалісти відібрали проби води в місцях загибелі риби для проведення лабораторних досліджень, після чого нададуть висновок про причину загибелі риби.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

Вибір редакції

На початок