Апеляція ВАКС остаточно конфіскувала активи очільника окупаційної влади Херсонщини Сальдо

Апеляція ВАКС остаточно конфіскувала активи очільника окупаційної влади Херсонщини Сальдо

Апеляція ВАКС остаточно конфіскувала активи очільника окупаційної влади Херсонщини Сальдо
Так званий "тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Херсонської області" Володимир Сальдо. Фото: пропагандистський телеканал "Таврія"

Апеляція Вищого антикорупційного суду остаточно конфіскувала активи очільника окупаційної влади Херсонщини Володимира Сальдо. Дане рішення ухвалили судді Даниїла Чорненька, Андрій Никифоров та Микола Глотов, повідомив у Telegram Центр протидії корупції.

Серед конфіскованих активів — ПАТ "Каштан", яке займається видобутком декоративного та будівельного каменю на Житомирщині, та 30% транспортної компанії "Дельта Сервіс".

Також у Сальдо забрали готель та триповерхову будівлю у Херсоні, будинок площею 226 квадрати у Херсоні, квартири у Херсоні та Одесі, апартаменти площею понад 300 квадратів у Ялті, квартиру та два паркомісця у Ореанді, декілька земельних ділянок та автомобіль Volvo XC90.

Крім цього, апеляція ВАКС конфіскувала і майно, яке записане на доньку Сальдо Ірину: 55% херсонського ТОВ "Бебко" (дилер автівок Volvo) та 40% ТОВ "Конка", яке займається організацією дозвілля.

Раніше заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомляла, що до колаборанта Володимира Сальдо може бути застосована процедура заочного засудження і конфіскації, якщо його представники не з’являтимуться на судові засідання.

А міжнародне видання The Guardian повідомило, що колаборант з Херсонщини Сальдо значиться власником компанії у Великій Британії, яку зареєстрували в листопаді, через п’ять місяців після того, як його ім’я було додано до списку санкцій.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок