Херсонки стали героїнями мистецького проєкту для Євробачення

Херсонки стали героїнями мистецького проєкту для Євробачення

Ексклюзивно
Херсонки стали героїнями мистецького проєкту для Євробачення
Світлина з зображення херсонських дітей на фоні розбитого російськими снарядами будинку. Фото: Марина Фролова

Херсонки потрапили на фото та представили область на мистецькій події у Ліверпулі. Як дві дівчинки стали героїнями проєкту для Євробачення, дізнавались кореспонденти Суспільного.

У Ліверпулі до Євробачення провели мультимедійну культурну подію Home. Perspectives. Це шість розповідей українських фотографів про свій дім. Фотознімки розмістили на залізничних станціях, зупинках, на території університету та в галереях. Світлина 5-річної херсонки Мілани Онишко та її подруги Лаури також потрапила до Home. Perspectives.

Мама Мілани Ірина Каурова розповіла, що її донька Мілана Онишко та її подруга Лаура героїнями історії фотографині Марини Фролової стали випадково.

"Сталося це 10 січня. До цього Мілана гуляла з собакою у дворі, з татком. До неї підійшла жінка, як потім з'ясувалося — фотограф, і запропонувала сфотографувати дитину", — каже жінка.

Херсонки стали героїнями мистецького проєкту для Євробачення
Ліверпуль, культурна подія до Євробачення. Фото: Марина Фролова

Фотографиня побачила дітей, які гралися біля багатоповерхівки, за кілька днів до цього зруйнованої російським снарядом. 12-річна Лаура згадує, була вдома, коли почула вибух.

"На фото відображене місце, де стався вибух. Там була велика хмара землі, пилу, бруду та уламків. Все залітало у вікна до людей, у домівки, на дах, через кришу", — говорить мама херсонки.

Як розповіла мама Мілани Онишко, Ірина Каурова, за словами кураторів фотовиставки, світлина херсонських дівчаток вразила відвідувачів та стала символом того, що відбувається в України та з дитинством українських дітей.

Херсонки стали героїнями мистецького проєкту для Євробачення
Світлина з зображення херсонських дітей на фоні розбитого російськими снарядами будинку, яка потрапила на мистецьку подію у Ліверпулі. Фото: Максим Горбацький

Директорка дитячого садка, який відвідувала Мілана, каже, пишається тим, що їхня вихованка стала обличчям мистецької програми.

"Мілана у нас виховувалася у творчій групі. Дівчинка творча, з нею є багато світлин, де вона ліпить та малює з вихователями. Дитина завжди усміхнена, але, на жаль, війна вносить свої корективи, і нашим дітям доводиться гратися в таких умовах", — розповіла директорка дитсадка Анна Чорна.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок