У Рівному попрощалися з бійцями Михайлом Цимбалюком та Віталієм Орлічем

У Рівному попрощалися з бійцями Михайлом Цимбалюком та Віталієм Орлічем

У Рівному попрощалися з бійцями Михайлом Цимбалюком та Віталієм Орлічем
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному на майдані Незалежності 17 травня попрощалися з 31-річним Михайлом Цимбалюком та 24-річним Віталієм Орлічем. Рівняни загинули під час бойових дій на сході України.

Михайло Цимбалюк був командиром другого відділення протитанкових керованих ракет. Він загинув 11 травня в районі Оріхово-Василівка Донецької області під час мінометного обстрілу, йдеться у повідомленні рівненської міськради.

У Рівному попрощалися з Михайлом Цимбалюком та Віталієм Орлічем
Фото: Суспільне Рівне

У мирному житті чоловік працював на виробництві меблів і професійно грав у футбол, розповів Суспільному кум Михайла Цимбалюка Андрій Половік:

“З дитинства ми разом грали у футбол, він усе життя любив грати. Дуже хороший, відповідальний, ніколи не підставляв, завжди виручав. Дуже хороша людина”.

Старший солдат Віталій Орліч був снайпером. Він загинув 13 травня під час артобстрілу в районі населеного пункту Перший Лиман на Харківщині. У 2022 році, вже перебуваючи на військовій службі, він одружився.

У Рівному попрощалися з Михайлом Цимбалюком та Віталієм Орлічем
Фото: Суспільне Рівне

"Коли пішов служити в армію, проходив строкову службу, підписав свій перший контракт. Познайомився на фронті зі своєю дружиною і там же, в Донецькій області, вони побралися, повінчалися і створили сім'ю. На жаль, сьогодні молода дружина, вдова, також як військовослужбовиця, прощається зі своїм захисником-чоловіком”, — сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.

Віддати останню шану воїнам Михайлу Цимбалюку та Віталію Орлічу прийшли також і представники української діаспори у Сполучених Штатах Америки. Як пояснив єпископ Міжнародної асамблеї християн віри євангельської Віктор Прохор, у Рівне вони привезли гуманітарні вантажі, які вирушать звідси на схід.

“Кровожерний ворог, який бажає смерті для всієї країни, для всієї нації. Зауважте, будь ласка, у ХХІ сторіччі іде заява "денацифікація". Національна приналежність України заважає сусідам, які мають 140 мільйонів і їм заважає національність України. Це просто варварство. Це дикість. Через те ми хочемо бути поруч, ми хочемо бути разом з вами зараз”, — сказав єпископ Міжнародної асамблеї ХВЄ у США Віктор Прохор.

Михайла Цимбалюка та Віталія Орліча поховали на Алеї Героїв, кладовища Нове.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок