У Львові прощаються із трьома захисниками: що відомо про військовослужбовців

У Львові прощаються із трьома захисниками: що відомо про військовослужбовців

У Львові прощаються із трьома захисниками: що відомо про військовослужбовців
Львівська міська рада

У Львові 16 травня прощаються із трьома захисниками України. Чоловіки загинули на війні з Росією. Військових поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

У Львові прощаються із трьома захисниками
Військовослужбовець Андрій Мальцев. Фото: Львівська міська рада

Андрій Мальцев народився у місті Стрий Львівської області. Здобув професійно-технічну освіту у Відокремленому структурному підрозділі "Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України". Після завершення навчання працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю. Захоплювався футболом та був діджеєм.

Із початком повномасштабного вторгнення втупив до територіальної оборони. Захищав Україну у складі 125 окремої бригади ТрО. Виконував бойові завдання на Харківщині та Донеччині.

Андрій Мальцев загинув 9 травня 2023 року. Йому було 29 років. У чоловіка залишилися мама, дружина, двоє дітей та двоюрідні брати і сестри.

У Львові прощаються із трьома захисниками
Військовослужбовець Володимир Нестор. Фото: Львівська міська рада

Володимир Нестор народився у Львові. Здобував освіту у Львівському інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна Академія управління персоналом".

"Свій вільний час присвячував спорту: захоплювався футболом, активно займався змішаними бойовими мистецтвами. Обожнював дітей", — розповіли у пресслужбі Львівської міськради.

Із перших днів повномасштабної війни добровільно став на захист України. Брав участь у деокупації Сумщини, згодом виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 3 окремої штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ (раніше — ССО "Азов").

Володимир Нестор загинув 9 травня 2023 року. Йому було 29 років. У чоловіка залишились батьки, сестра, двоє племінниць, хрещена донька.

Чин похорону Андрія Мальцева та Володимира Нестора розпочався об 11 годині у Гарнізонному храмі. За пів години, об 11:30, на площі Ринок відбудеться міська церемонія прощання.

У Львові прощаються із трьома захисниками: що відомо про військовслцжбовців
Військовослужбовець Данило Скобало. Фото: Львівська міська рада

Данило Скобало народився у Львові. Закінчив Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, здобув професію "кухар, кондитер". Після завершення навчання працював шеф-кухарем у місцевих закладах. Згодом — у ресторанній сфері у Варшаві, Ґданську та Закопаному.

Із початком повномасштабної війни повернувся до України та вступив до територіальної оборони. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, але повернувся на фронт. Згодом захищав Україну на східному напрямку у складі 3 окремої штурмової бригади ЗСУ (раніше — ССО "Азов").

"Пишався тим, що боронив державу пліч-о-пліч із однодумцями заради майбутнього України", — кажуть у пресслужбі Львівської міськради.

Данило Скобало загинув 8 травня 2023 року. Йому було 26 років. У чоловіка залишились бабуся з дідусем, батьки, брат та хрещений син.

Чин похорону Данила Скобало розпочнеться о 14:15 у Гарнізонному храмі. О 14:45 на площі Ринок відбудеться міська церемонія прощання.

Вибір редакції

На початок