"Необхідні усі групи та резуси": у Рівному просять відгукнутись донорів крові

"Необхідні усі групи та резуси": у Рівному просять відгукнутись донорів крові

"Необхідні усі групи та резуси": у Рівному просять відгукнутись донорів крові
Фото: архів Суспільне Рівне

Центр служби крові у Рівному потребує донорів. Кров усіх груп необхідна і для медзакладів області, і для прифронтових лікарень. Про це повідомила директорка обласного центру служби крові Ліна Михальчук. Також вона розповіла, чого не можна вживати перед донацією.

За інформацією Ліни Михальчук, потреба у запасах крові — постійна.

"Через те, що війна. Найбільша потреба з третьою, мінусовими, але на даний момент дуже треба абсолютно всі групи крові. Бо не лише нашу область забезпечуємо, а й передаємо на схід України. Бо там не можуть заготовити потрібну кількість, і всі нефронтові області передають туди централізовано, є замовлення", — директорка обласного центру служби крові.

Здавати кров можна у будні з 8:00 до 12:30 та з 13:30 до 14:30. Субота, 20 травня, також буде робочим днем, прийом донорів з 8:00 до 12:30. Адреса обласного центру крові: Рівне, вул. С. Бандери, 31

Склад раціону, вживання алкоголю можуть вплинути на певні показники крові, тому Ліна Михальчук радить відмовитися від деяких продуктів:

"Не їсти жирного звечора, виключити банани, яйця, копченості, алкоголь. Вранці снідати обов'язково — чай, кава без молока, сухе печиво, будь-які відварні каші і м'ясо нежирне".

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок