Рівненський Верес удома перемагає Металіст 1925

. Фото: НК Верес

Рівненський Верес переміг удома харківський Металіст 1925. Матч відбувся 14 травня у рамках 26 туру УПЛ на стадіоні Авангард у Рівному.

Першу частину зустрічі господарі поля намагалися атакувати суперника, втім безрезультативно. На 27 хвилині Гайдучик пробивав головою, але невлучно. За кілька хвилин шанс вцілити у ворота Металіста 1925 з'явився в Андрія Блізніченка, але цей удар теж був невлучним. На 42 хвилині не забив Валерій Кучеров. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Верес – Металіст 1925: рівняни перемагають удома
Матч "Вереса" в УПЛ. Фото: Суспільне Рівне

Другий тайм з атаки почав Металіст 1925. Але вже на 49 хвилині харків'яни пропустили гол від Генадія Пасіча. За кілька хвилин він намагався повторити, але пробив мимо. Через фол останньої надії Ігоря Курила проти Миколи Гайдучика Металіст 1925 догравав поєдинок у меншості. Втім, голів вболівальники більше не побачили, Верес мінімально переміг — 1:0.

Наступну гру Верес проведе 20 травня на рівненському Авангарді проти донецького Шахтаря.