"Герої": оголосили слоган "Дитячого Євробачення-2023"

"Герої": оголосили слоган "Дитячого Євробачення-2023"

"Герої": оголосили слоган "Дитячого Євробачення-2023"
Фото: junioreurovision.tv

Французька телекомпанія France Télévisions презентувала гасло та дати "Дитячого Євробачення-2023". Конкурс відбудеться 26 листопада у Ніцці. Слоганом конкурсу стане слово "Герої". Змагання проходитимуть у Палаці Nikaïa на 6000 місць, де виступали, зокрема, Мадонна, Бейонсе та Девід Боуї. Директорка відділу розваг France Télévisions Александра Редде зазначила, що діти, які залучені в конкурсі, є героями як на початку, так і в кінці свого шляху на "Дитячому Євробаченні".

Вона додала, що телекомпанія хотіла зберегти схожість теми цьогорічної події із казкою, в атмосфері, подібній до конкурсу 2021 року, який проводився у Парижі з гаслом "Уявіть".

"Деякі серйозні теми, як-от тема екології, були присутні в багатьох піснях минулого року, а діти — це справжні Герої завтрашнього дня, і саме вони мають рішення. Тож ми хотіли дозволити їм розширити свої можливості!", — зазначила директорка. У 2022 році переможцем конкурсу став представник Франції, 13-річний Lissandro з піснею "Oh maman!", а українка Злата Дзюнька з піснею "Незламна" посіла 9 місце.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок