Виробник горілки Absolut, віскі Ballantine's, Chivas Regal і Jameson іде з Росії

Виробник горілки Absolut, віскі Ballantine's, Chivas Regal і Jameson іде з Росії

Горілка Absolut на заході #101GayWeddings
Горілка Absolut на заході #101GayWeddings, що відбувся у США в Майамі-Біч 21 лютого 2015 року на підтримку брендом ЛГБТ-спільноти. Фото: AP

Другий виробник вин та спиртних напоїв у світі, французька компанія Pernod Ricard у п'ятницю, 12 травня, зробила заяву про повне припинення експорту своїх міжнародних брендів до Росії наприкінці квітня 2023 року.

“Pernod Ricard може підтвердити, що припинила весь експорт своїх міжнародних брендів до Росії наприкінці квітня 2023 року. Ми також припинимо дистрибуцію нашого портфеля в Росії, і цей процес, як ми очікуємо, займе кілька місяців”, — йдеться в оприлюдненій на сайті компанії заяві.

Зараз у компанії оцінюють, як адаптувати свою місцеву організацію у світлі цих рішень, при цьому повністю дотримуючись усіх місцевих правових норм.

“З початку війни нашим керівним принципом є добробут наших команд, де б вони не працювали, і ми продовжуватимемо підтримувати наших місцевих співробітників під час цього процесу”, — додали у компанії.

Pernod Ricard є світовим виробником алкоголю, що володіє 17 зі 100 найкращих алкогольних брендів. Група має один із найпрестижніших та найповніших портфелів у галузі, що налічує понад 240 преміальних брендів, які продаються на більш ніж 160 ринках.

Портфель Pernod Ricard включає горілку Absolut, пастис Ricard, віскі Ballantine's, Chivas Regal, Royal Salute та The Glenlivet, ірландський віскі Jameson, коньяк Martell, ром Havana Club, джин Beefeater, лікер Malibu та шампанське Mumm і Perrier-Jouët.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що шведська компанія Dagens PS, яка належить Ricard, поновила експорт горілки Absolut до Росії. Але експорт припинився після різкої критики, коли відомі бари й ресторани Стокгольма припинили продаж продукції Pernod Ricard.

Вибір редакції

На початок